matka rządzi matka radzi matka nigdy cię nie zdradzi

ściankaKoniec Cafe Culca? O nie, nie poddam się tak łatwo.Tym bardziej po takiej ilości miłych oznak, że buuuu, że szkoda wielka, że gdzie my się teraz z dzieciakami podziejemy… Matka ma oczy i uszy szeroko otwarte i bardzo wyczulony nos na wielkie i niezależne inicjatywy skierowane do dzieci i rodziców. Od razu zaczęłam działać i powstał nowy projekt z myślą właśnie o Was.

Parbat Centrum Wspinaczkowe odkryłam dowiedziawszy się z rozmowy z absolutnie ulubionym Macia trenerem od pływania, że prowadzi on ścianę wspinaczkową.W dodatku boulderingową.To jeszcze niedawno egzotyczne słowo, kojarzące mi się głównie z grą boulder dash na atari teraz ma nowe znaczenie. W skrócie to wspinaczka bez asekuracji w postaci liny,co daje mega wrażenia i wyzwania. Spokojnie, dla dzieci w Parbat są liny i uprzęże.Czekają też na nie wykwalifikowani operatorzy ściany wspinaczkowej.Dorośli jednak wspinają się bez lin.Stuprocentowe bezpieczeństwo gwarantują atestowane materace,tzw.crashpady.

Polubiłam to miejsce bardzo, jak zobaczyłam ile frajdy sprawia wspinanie mojemu synowi, który następnego dnia już koniecznie chciał tam wrócić. Nie mówiąc już o pozytywnych aspektach tego sportu dla zdrowia: rozwijanie zdolności motorycznych, gibkości, siły, wyobraźni przestrzennej.

W dodatku jest to miejsce przyjazne dzieciakom i psom.Bywa tam taki jeden Border Collie, pies wyszkolony sportowo, który umie robić świstaka i skakał z Maciem na trampolinie.Tak!  Jest tam trampolina.

W dodatku to miejsce z najbardziej orginalną ofertą urodzinową jaką kiedykolwiek spotkałam, co w połączeniu z doświadczeniem Cafe Culcowym, gdzie urodzin było ponad 200 da najlepszą ofertę jaką mały jubilat może sobie wymarzyć.

http://parbat.pl/?page_id=613

W dodatku ściana jest na Zabłociu,na nowo odkrywanym, industrialnym zakątku Krakowa, coraz bardziej rozwijającym się, stanowiącym alternatywę dla rynku i Kazimierza.

Nowy projekt to Parbat&Culca kolaboracja, czyli miejsce, w którym organizowane są:

urodziny dla dzieci w duchu sportowym, z elementami wspinaczki i pokazem sportowo szkolnych psów z pysznym poczęstunkiem i mnóstwem pozytywnych emocji

indywidualne treningi dla dzieci pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych operatorów

sekcje wspinaczkowe dla dorosłych

imprezy dla dzieci i rodziców

spotkania z psem, który potrafi robić cuda!

Parbat&Culca mają dla Was wszystko co potrzeba,by poczuć się swobodnie i oderwać od codzienności:

kafejkę, gdzie można napić się soku, pysznej kawy czy herbaty, piwa, wrzucić coś lekkiego na ząb

wygodne kanapy,pufy, poduchy,zabawki, tablice do rysowania

przewijak

Wystarczy wygodnie się ubrać, wziąść obuwie sportowe i ruszyć na ściankę.Łatwo dojechać tam rowerem, samochodem też, jest gdzie parkować i to bezpłatnie.

To nie jest już taka Cafe Culca jak na Mostowej, ale dość już siedzenia! Ruszmy się! Sport to zdrowie. Startujemy od najbliższego poniedziałku. Więcej szczegółów wkrótce na fb i stronie Cafe Culca.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: