matka rządzi matka radzi matka nigdy cię nie zdradzi

Miłość.

Kocham moje dziecko najbardziej na świecie bez względu na WSZYSTKO od dnia, gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Miłością inną niż pozostałe. Wielką, bezwarunkową, cierpliwą i wyrozumiałą. I serce mi rośnie  ze wzruszenia w takich momentach.

Idziemy na spacer. Maciuś: “Wszyscy mamy rękawiczki. Ja mam, Tata ma .. ooo mama nie ma” Ja: “Nie mam, zgubiłam”. Idziemy, idziemy, dochodzimy do Grodzkiej. Maciuś:”O, mamo, zobacz ile rękawiczek. Które chcesz? Ja Ci wybiorę”.Wybiera wściekły róż. “Jak będę duży to Ci je kupię”.

Maciuś leży w łóżku, czytam mu książkę .Po chwili chce wstać i łobuzować. “Maciusiu już nie wstawaj, zasypiamy”. Maciek:”A mogę Cię przytulić?” Ja:”Pewnie”. “Mamo ja Cię kocham zawsze, najbardziej na świecie.”

“Mamo, a co to jest cmentarz?” To takie miejsce, gdzie idzie się odwiedzić ludzi, którzy już nie żyją.” Maciuś:”Mamo,ale Ty będziesz żywa zawsze, prawda? Ja: Tak Maciusiu.

Pod choinkę dostał mój syn zestaw pana doktora. “Mamo, chyba jesteś chora, zbadam Cię.” Zakłada okulary, bierze słuchawki, bada. “Oj tak jesteś chora, musisz brać bulisan san, on pomaga najlepiej”.

Wybierałam ostatnio najlepsze fotki do albumu  “The best of Maciek”. Tyle zdjęć, tyle zabaw, tyle wcieleń.. Aż trudno uwierzyć, że w tym roku czekają nas już trzecie urodziny.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: