matka rządzi matka radzi matka nigdy cię nie zdradzi

dobra karma

robiono kilka lat temu badania rynku gastronomicznego w krakowie. ze sporządzonego raportu wynikało że na jednego mieszkańca królewskiego miasta przypadają 3 tego typu przybytki. można by pomyśleć do wyboru do koloru a jednak….

sądząc po artykułach krakowskich krytyków kulinarnych, nie tylko ja mam kiepskie wrażenia. po prostu królewskie miasto zionie makaronową nudą. dlatego też wyczulona jestem na wszelkie nowinki w tym temacie. nie możemy sobie już pozwolić ze współlokatorem na randkowanie do rana, a wybory jakich od jakiegoś czasu dokonujemy też są bardziej precyzyjne. wraz z Antonem doszło kilka nowych zupełnie nieoczekiwanych kryteriów oceny miejsca, tak więc jak tylko pojawi się coś nowego idziemy z nadzieją testować.

moje ostatnie odkrycie to niewielka lecz przestronna Karma na szlaku stukających luksusem obcasików i kłapiących studenckich buciorów. lubię a nawet bardzo lubię tamtejsze tarty, kanapkowe pasty i chyba najbardziej zupy. ostatnio nawet Anton degustował ze smakiem krem z ciecierzycy. herbaty i kawy fair trade (wyjątkowo jak na ten typ produktów ceny również fair) no i…. edukacja kulinarna od samego początku 😉 fajnie… inaczej.

polecam. Karma, Kraków, Krupnicza 12, nieopodal ekskluzywnego sklepu dla zdrowych właścicieli opasłych portfeli.

Advertisements

Comments on: "dobra karma" (1)

  1. ha! uprzedziłam Nowickiego 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: